Importer i Dystrybutor Artykułów Ortopedycznych i Przeciwżylakowych

O Nas

KILKA SŁÓW O NAS

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, którą mamy nadzieję uznasz za atrakcyjną, Naszą misją i zadaniem jest dostarczenie na polski rynek artykułów medycznych I klasy: ortopedycznych i rehabilitacyjnych spełniających wymagania Ustawy o Wyrobach Medycznych, posiadających znak CE oraz Deklarację Zgodności z normami europejskimi Dyrektywa 93/42/EEC, które w swojej klasie jakościowej charakteryzują się konkurencyjnymi cenami. Artykuły które oferujemy przeznaczone są dla wszystkich zarówno przy wspomaganiu niepełnosprawności jak i w profilaktyce – ułatwiają życie każdego człowieka. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania szybko reagując na potrzeby naszych klientów oraz realizując zamówienia niezależnie od ich wielkości stosownie do Twoich potrzeb. Zamówienia realizujemy na bieżąco szanując czas Twój i czas Twoich klientów. Proponujemy  korzystanie zarówno z formularza kontaktowego jak i wskazanego adresu e-mailowego oraz numeru telefonu w celu składania zamówień jak również przekazywania nam swoich oczekiwań, sugestii jak i krytyki jeżeli poczujesz taką potrzebę. W zakładce AKTUALNOŚCI zapraszamy do komentowania bieżących wpisów.  Z góry dziękujemy za Twój wkład w rozwój naszej firmy.
Na stronie, którą odwiedzasz, przedstawiamy w zakładce „oferta” poszczególne linie produktów, a wchodząc w każdą, z nich znajdziesz poszczególne artykuły wraz z cenami. Artykuły znajdujące się w naszej ofercie zostały opatrzone symbolem, którego pierwsza litera wskazuje na kraj pochodzenia CH-Chiny, H-Hiszpania, T-Tajwan, W-Węgry ,Wł-Włochy. Na życzenie klientów instytucjonalnych wysyłamy cenniki hurtowe.

"Zaszedłeś już tak daleko ale tyle jeszcze przed Tobą.......... Jak będziesz miał wszystko co potrzebne, to zajdziesz jeszcze dalej ! "

NOWE LOGO
EnglishPolandRussia