Importer i Dystrybutor Artykułów Ortopedycznych i Przeciwżylakowych

Pończochy przeciwżylakowe SICURA i taśmy do tapingu

KILKA SŁÓW O NAS

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, którą mamy nadzieję uznasz za atrakcyjną, Naszą misją i zadaniem jest dostarczenie na polski rynek artykułów medycznych I klasy: ortopedycznych i rehabilitacyjnych spełniających wymagania Ustawy o Wyrobach Medycznych, posiadających znak CE oraz Deklarację Zgodności z normami europejskimi jak również spełniające kryteria rozporządzenia 2017/745 Medical Devices Regulation, które w swojej klasie jakościowej charakteryzują się konkurencyjnymi cenami.  Artykuły które oferujemy przeznaczone są dla wszystkich zarówno przy wspomaganiu niepełnosprawności jak i w profilaktyce – ułatwiają życie każdego człowieka. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania szybko reagując na potrzeby naszych klientów oraz realizując zamówienia niezależnie od ich wielkości stosownie do Twoich potrzeb. Stabilizatory stawu skokowego oraz inne. Stabilizatory stawu skokowego oraz inne oferowane przez nas artykuły sprawdzą się zarówno w leczeniu, jak i jako profilaktyka. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą lasek bambusowych, ortez dziecięcych, rajstop uciskowych SICURA i innych artykułów ortopedycznych oraz przeciwżylakowych. Mamy nadzieję, że uznasz nasze propozycje za atrakcyjne – zarówno jakościowo, jak i cenowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, realizujemy wszystkie zamówienia niezależnie od ich wielkości. To, co charakteryzuje nasze usługi to terminowość oraz wysoka klasa produktów i obsługi.

Taśmy do tapingu, rajstopy uciskowe SICURA

W zakładce OFERTA na naszej stronie przygotowaliśmy bogaty asortyment artykułów, wśród których znajdziesz ortezy dziecięce, stabilizatory kolana czy pończochy przeciwżylakowe SICURA. Wszystkie produkty są opatrzone symbolem – jego pierwsza litera oznacza kraj pochodzenia (np. „W” oznacza Węgry, a „H” – Hiszpanię). Klientom instytucjonalnym proponujemy wysłanie cennika hurtowego. Zachęcamy do składania zamówień poprzez formularz kontaktowy, adres e-mail lub numer telefonu.

"Zaszedłeś już tak daleko ale tyle jeszcze przed Tobą.......... Jak będziesz miał wszystko co potrzebne, to zajdziesz jeszcze dalej ! "

artykuły ortopedyczne K.B.E.I Trzymaj Formę
EnglishPolandRussia