Importer i Dystrybutor Artykułów Ortopedycznych i Przeciwżylakowych

Pończochy przeciwżylakowe SICURA i taśmy do tapingu

KILKA SŁÓW O NAS

Naszym celem jest dostarczenie na polski rynek produktów ortopedycznych i rehabilitacyjnych I klasy, które spełniają wymagania Ustawy o Wyrobach Medycznych, opatrzone są znakiem CE i Deklaracją Zgodności z normami europejskimi. Stabilizatory stawu skokowego oraz inne oferowane przez nas artykuły sprawdzą się zarówno w leczeniu, jak i jako profilaktyka. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą lasek bambusowych, ortez dziecięcych, rajstop uciskowych SICURA i innych artykułów ortopedycznych oraz przeciwżylakowych. Mamy nadzieję, że uznasz nasze propozycje za atrakcyjne – zarówno jakościowo, jak i cenowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, realizujemy wszystkie zamówienia niezależnie od ich wielkości. To, co charakteryzuje nasze usługi to terminowość oraz wysoka klasa produktów i obsługi.

Taśmy do tapingu, rajstopy uciskowe SICURA

W zakładce OFERTA na naszej stronie przygotowaliśmy bogaty asortyment artykułów, wśród których znajdziesz ortezy dziecięce, stabilizatory kolana czy pończochy przeciwżylakowe SICURA. Wszystkie produkty są opatrzone symbolem – jego pierwsza litera oznacza kraj pochodzenia (np. „W” oznacza Węgry, a „H” – Hiszpanię). Klientom instytucjonalnym proponujemy wysłanie cennika hurtowego. Zachęcamy do składania zamówień poprzez formularz kontaktowy, adres e-mail lub numer telefonu. Zapraszamy również do śledzenia aktualności oraz dzielenia się swoimi uwagami na temat naszych produktów.

"Zaszedłeś już tak daleko ale tyle jeszcze przed Tobą.......... Jak będziesz miał wszystko co potrzebne, to zajdziesz jeszcze dalej ! "

artykuły ortopedyczne K.B.E.I Trzymaj Formę
EnglishPolandRussia